e
sv

Samsung Tema Mağazası Ücretli Temaları Sınırsız Bedava Kullanma Anlatımı

Samsung Tema Mağazası Ücretli Temaları Sınırsız Bedava Kullanma Anlatımı
avatar

Mustafa DUMAN

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samsung Tema Mağazası Ücretli Ücretsiz Temaları Sınırsız Bedava Kullanma Anlatımı, Samsung Themes Ücretli Tema ve Simgeleri Deneme olarak ücretsiz kullanma Programsız nasıl yapılır Detaylı Anlatımı yazımızda bulabilirsiniz.

Samsung Tema Mağazası Tema ve Simgeleri Ücretsiz Kullanma Apk İle;

 1. Samsung Tema Mağazasından ücretli beğendiğiniz tema veya simgeyi mağaza uygulamasından indirip, Denemeyi Uygula butonuna tıklayarak telefonunuza temayı uygulayınız.
 2. Buradan indireceğiniz apk uygulamasını cihazınıza kurunuz. Samsung ücretli tema veya simgeleri cihazınıza uyguladıktan sonra, cihazınızı yeniden başlatınız. Tema ve simgeleri bundan sonra hiç bir işleme gerek kalmadan sınırsız kullanabilirsiniz.

Samsung Tema Mağazası Ücretli Ücretsiz Temaları Sınırsız Bedava Kullanma Anlatımı

 1. Samsung Tema Mağazasından ücretli beğendiğiniz tema veya simgeyi mağaza uygulamasından indirip, Denemeyi Uygula butonuna tıklayarak telefonunuza temayı uygulayınız.
 2. Telefonunuzun Geliştirici Seçenekleri bölümünden veya Ayarlar-Uygulamalar bölümünden Samsung Themes uygulaması bulup, uygulamayı durdurunuz ve sonra aynı yerden veri ve önbelleği temizleyiniz.
 3. Bu şekilde ücretli tema ve simgeleri sınırsız olarak telefon veya tabletinizde kullanabilirsiniz.
 4. Bu anlatım ile bazen sorunlar çıkabiliyor. Samsung tema mağazası tekrar arka planda çalışabiliyor. Kesin çözüm için cihazımıza uygulama kurmalıyız. İkinci ve kesin çözüm için aşağıdaki anlatımı uygulabilirsiniz.

Samsung Tema Mağazası Ücretli Ücretsiz Temaları Sınırsız Bedava Kullanma Anlatımı Kesin Çözümü

 1. İlk önce cihazınıza Google Play Marketten Package Disable Pro uygulamasını indiriyoruz.
 2. Samsung Tema mağazasından beğendiğimiz tema veya simge paketini indirip, denemeyi uygula butonuna tıklayarak tema ve simgemizi aktif ediyoruz.
 3. Sonra 1. maddede belirtilen uygulamayı telefonumuza kurup, açıyoruz ve uygulama arama bölümüne themes yazarak çıkan ekrandaki 2 uygulamayı seçip, Samsung Themes uygulamasına çift tıklıyoruz, açılan pencereden Clear Data yapıyoruz. Tema ve simgelerinizi bundan sonra istediğimiz kadar sınırsız kullanabiliriz.
 4. Tema uygulamasını geri getirmek için Package Disable uygulamasını açıp, pasif ettiğimiz mağaza uygulamasını aktif etmemiz gerekmektedir. Geri getirdiğimizde pasif edene kadar ücretli tema veya simge kullanamazsınız. Uygulama root erişimi gerektirebilir.
İlginizi Çekebilir :  WhatsApp Yeni Özellik: Resimlere Metin Emoji Ekleme
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Android Chrome Detaylı Arama Geçmişini Silme

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478