WhatsApp Yeni Özellik: Resimlere Metin Emoji Ekleme

0
723

WhatsApp Yeni Özellik: Resimlere Metin Emoji Ekleme Nasıl Yapılır, WhatsApp Resim Düzenleme, Boyutlandırma, Metin Ekleme, Emojili Resim Gönderme, Resim üzerinde Çizim Yapma Özelliği Kullanma

Son WhatsApp güncellemesi ile gelen yeni bir özelliği siz değerli ziyaretçilerimize tanıtmaya çalışacağız.

WhatsApp’a gelen yeni özellik ile ister galeriden arkadaşlarınıza göndereceğiniz resimleri isterseniz kamera ile anlık çektiğiniz resimleri göndermeden önce üzerinde çizim yaparak (metin ekleme, emoji ekleme veya kalemle çizim yapma, kırpma, efekt uygulama) gönderebileceksiniz.

WhatsApp’a gelen özelliği kullanmak çok basit, bu özelliği kullanmak için ilk önce göndermek istediğiniz arkadaşınız veya grubunuza aynı sohbet ekranından işlem yapacağız.

Çektiğiniz resimlere kalp ekleme, metin eklemek isterseniz emoji seçeneği, metin ekleme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Ön kamera ile selfie çekerken de flash işareti ile parlak selfiler çekebilirsiniz.

WhatsApp Yeni Özellik:  Resimlere Emoji Metin Ekleyerek Gönderme Anlatımı

WhatsApp uygulamanızı açınız.

Sohbet ekranında Ekle seçeneği veya kamera seçeneğini seçiniz.

Göndereceğiniz fotoğrafı seçtikten sonra fotoğrafın sağ üst kısmında yer alan seçeneklerden istediğiniz seçeneği seçerek resminizi düzenleyebilirsiniz ve anlık olarak arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :  Samsung Galaxy J7 Prime Root Yapma Nasıl Yapılır?

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz
Lütfen Adınızı Giriniz