e
sv

Hangouts; Sim Kart Telefon Numarası Olmadan Arama Yapma Mesajlaşma

telefon numarası olmadan arama yapma
avatar

admin

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Google Hangouts; Google’un Mesajlaşma, Sesli Görüşme ve Video Konferans görüşmeleri için kullanıcılara sunduğu kullanışlı ve verimli uygulamalardan sadece bir tanesidir.

Google Hangouts Başlıca Özellikleri

 1. Bir arkadaşınıza ileti gönderin veya grup görüşmesi başlatın; Bir arkadaşınıza ileti gönderin veya grup görüşmesi başlatın Bire bir görüşmeler yapın veya tüm arkadaşlarınızı 100 kişinin katılabileceği grup sohbetlerine dahil edin. Fotoğraflar, haritalar, emoji’ler, etiketler ve GIF’lerle kendinizi daha iyi ifade edin.
 2. Sesli görüşmeler ve video görüşmeleri ile dilediğiniz zaman iletişime geçin; Herhangi bir görüşmeyi tek dokunuşla ücretsiz bir video görüşmesine dönüştürün. Bire bir görüşmeler yapın veya arkadaşlarınızı 10 kişinin katılabileceği grup aramasına davet edin.
 3. Cihazlarınız arasında senkronizasyonu sağlayın; Sohbetlerinizi cihazlarınız arasında senkronize edin ve nerede olursanız olun görüşmeye devam edin. Android, iOS ve web üzerinden arkadaşlarınızla iletişim halinde olun.

Hangouts; Sim Kart Telefon Numarası Olmadan Arama Yapma Mesajlaşma Ayarları Nasıl Yapılır Detaylı Anlatım

 1. İlk önce Buradan cihazlarınıza Hangouts uygulamasını uygulama marketten indirip, cihazlarınıza kurunuz.
 2. Uygulamayı Sim kart Telefon Numarası olmadan kullanmak için, cihazlarınızda gmail hesapları ile giriş işlemi yapınız. Gmail Kayıt işlemi için Buradan hesap oluşturabilirsiniz. Her cihazınızda gmail hesabı farklı olmalıdır. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Hesaplar > Hesap Ekle > Google adımlarından cihazlarınız üzerinden de gmail hesabı oluşturabilirsiniz.
 3. Sonraki adımda gmail hesaplarınızı ilgili cihazlarınıza eklediğinizi düşünerek; Hangouts uygulamasını açınız ve sesli arama, video görüşme yapmak istediğiniz kişinin cihazında kayıtlı gmail hesabını girerek sim kart telefon numarası olmadan sadece gmail hesabı ile görüşmeler yapabilirsiniz.
 4. Bu uygulama ile tabletinizde numarasız, sim kart olmadan görüntülü görüşme, mesajlaşma ve sesli arama yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :  Android Unutulan Ekran Desen Kilidi ve Şifresi Nasıl Kaldırılır?
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Android Telefon Numaranızla Başka Cihazlarda Arama ve Mesaj Gönderme

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478