Ana Sayfa Android Android Chrome Detaylı Arama Geçmişini Silme

Android Chrome Detaylı Arama Geçmişini Silme

0
487
Android Chrome Detaylı Arama Geçmişini Silme

Android Chrome Detaylı Arama Geçmişini Silme Nasıl Yapılır?

Android chrome tarayıcısından aradığımız kelimeler ve gezindiğimiz siteleri arka planda google hesabımızın bağlı olduğu web etkinliğine kaydetmektedir. Biz Android Chrome ayarlar, gizlilik kısmından Tüm geçmişi Sil işlemini yapsak bile google web etkinliğinde tüm arama ve gezinme bilgilerimiz silinmeden google sunucusunda kalmaktadır.

Android Choreme Web Etkinliği arama geçmisini silebilmemiz için google hesabımız ile sayfaya giriş yapmamız ve gerekli ayarlamaları ve silmek istediğimiz veriler var ise sayfada yer alan ayarlamalar ile belli tarih aralığı veya tüm zamanlarda yaptığımız arama geçmişini silmemiz mümkün.

Android Chrome Detaylı Arama Geçmişinizi Görüntüleme↵

Google Etkinliğim sayfasına giriş yaptıktan sonra yapabileceğiniz bazı ayarlamalar şunlardır;

1- Etkinlik Kontrolleri Ayarları

  • Etkinlik kontrolleri menüsü ile, Web ve Uygulama Etkinliğinizi arama geçmişi kaydetmemeyi tamamen kapatabilirsiniz. Konum geçmişi, android cihaz bilgileri, konuşma ve ses etkinliği, youtube arama geçmişi ve youtube izleme geçmişinizi tek tek veya tamamen kapatabilirsiniz.

2- Google Chrome Detaylı Arama Geçmişini Silme

  • Google chrome detaylı arama geçmişiniz bu menüden tarih bazlı olarak tüm arama etkinliğinizi silebilirsiniz. Burada açılan sayfada tarih filtresine göre sileceğiniz aramalar veya tüm zamanlarda yaptığınız google aramalarını tek tıkla silmeniz mümkündür.
İlginizi Çekebilir :  Android Durduruldu Hatası Kesin Çözümü

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz
Lütfen Adınızı Giriniz