Android Google Play Store Son Sürüm Güncelleme Yüklemesi, Android Play Store İngilizce oldu Nasıl Türkçe Yapılır, Play Store son güncel sürüm indir

Google Android cihaz sahiplerine ücretli-ücretsiz uygulama oyun film, e-kitap, gazete hizmeti sunduğu Android dünyasının en kapsamlı marketi ile geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır.

Google Play Store Son Sürümü

Google Play Store ile mobil ödeme yöntemi ile ücretli olarak sunulan hizmetleri satın almanız mümkün. Kullandığınız mobil hat faturasına satın aldığınız hizmetin bedeli bu şekilde yansıtılıp, oyun uygulama satın alabilirsiniz.

Google Play Store bazen otomatik olarak güncellenmekte, market uygulaması ingilizce olabilmektedir. Bu gibi durumlarda market uygulamasını türkçe yapmak istiyorsanız veya market sürümünün en güncel halini kullanmak istiyorsanız uygulamanın son sürümünü manuel olarak cihazınıza yüklemeniz gerekecektir.

Google Play Store sürümünüzün güncel olup olmadığını kontrol etmek için uygulamayı açınız market uygulamasının Ayarlar – Play Store Sürümü üzerine tıklayınız ve uygulamanızın güncel olup olmadığını kontrol ediniz.

Google Play Store son sürümü cihazınıza manuel olarak yüklemek için uygulamanın son sürümünü Burdan İndiriniz.

Google Play Store Son Sürüm İndir

Cihazınıza indirdiğiniz uygulamayı Dosya Yönetici ile Download klasöründe bulup, üzerine tıklayınız. Açılan Pencereden Bilinmeyen Kaynaklar seçimini Aktif yaptığınız takdirde play store güncel sürümünü cihazınıza kurabilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilir :  Android Google Play Market Ücretsiz Kredi Kazanma

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz
Lütfen Adınızı Giriniz