Android Google Play Market Ücretsiz Kredi Kazanma

0
583

Android Google Play Market Ücretsiz Kredi Kazanma, Android Google Play Market Ücretsiz Kredi Yükleme, Ücretli Uygulamaları Ücretsiz Google Play Kredisi Kazanarak Yükleme Nasıl Yapılır?

Android Google Play Markette yer alan ücretli uygulamaları ücretsiz olarak cihazınıza yüklemek ister misiniz? Markette yer alan uygulamaları ücretsiz olarak yüklemek için yapmanız gereken sadece anket doldurmak evet yanlış duymadınız Android Marketten indirebileceğiniz 2017 En Popüler Uygulamalar arasında yer alan Google Ödüllü Anketler uygulamasını cihazınıza kurarak uygulamada yer alan anketleri cevapladığınız takdirde Google Play Markette kullanabileceğiniz bedava para kredi kazanabilirsiniz.

Google Ödüllü Anketler; Uygulamamızdan biraz bahsedecek olursak;

Google Play Kredisi Kazanın ile; anket soruları cevaplayın ve uygulamalar, oyunlar ve diğer ücretli uygulamalar için kullanabileceğiniz ücretsiz kredi para kazanın.

Boş zamanlarınızda anket cevaplayın ve yüklemek istediğiniz ücretli android uygulama oyun ve filmleri bedava indirin. Kazandığınız google play kredinizi harcamak için indirmek istediğiniz ücretli içeriğe dokunun ve alışveriş yap seçeneğini tıklayınız. Uygulama profilinizi doldurduğunuzda size özel para kazanabileceğiniz bir anket olduğunda cihazınıza bildirim gelecek ve size özel anketi cevapladığınızda google play market bedava kredi kazanacaksınız.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir :  Android Unutulan Ekran Desen Kilidi ve Şifresi Nasıl Kaldırılır?

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz
Lütfen Adınızı Giriniz