e
sv

Android Reklam Engelleme Rootsuz (Adhell Apk) Detaylı Kurulumu

Android Reklam Engelleme Uygulaması
avatar

Mustafa DUMAN

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Android reklam engelleme Rootsuz (Adhell Apk) Detaylı Kurulumu, Android cihazlardaki tüm uygulama ve oyunlar ile internette gezinirken gördüğünüz tüm reklamları adhell apk uygulaması ile engelleyebilirsiniz. Cihazınıza yüklediğiniz uygulama ve oyunlarda çıkan reklamları engeller, youtube video izlerken çıkan reklamları engeller, chrome browser, samsung internet browser tarayıcılar başta olmak üzere tüm tarayıcılarda internette gezinirken çıkan her türlü reklamı engellemektedir.

Android reklam engelleme için gereken kurulum adımlarını sayfamızda ayrıntılı olarak açıklayacağız ve bu yapılan işlemlerde root yetkisi olmasına gerek yoktur.

Adhell uygulamasını kurduktan sonra çıkan reklamları engellemek için aşağıdaki linki Adhell uygulaması içinde yer alan Domain-Providers kısmında ekleyiniz.

https://raw.githubusercontent.com/hoshsadiq/adblock-nocoin-list/master/nocoin.txt

Youtube uygulamasında çıkan reklamları engellemek için aşağıdaki linki Adhell uygulaması içinde yer alan Domain-Providers kısmında ekleyiniz.

https://raw.githubusercontent.com/HenningVanRaumle/pihole-ytadblock/master/ytadblock.txt

https://raw.githubusercontent.com/anudeepND/youtubeadsblacklist/master/domainlist.txt

Reklamsız bir android cihaz kullanmak istiyor iseniz, kesinlikle cihazınızda olması gereken bir reklam engelleme uygulamasıdır. Samsung Galaxy S8, S8 +, Not 8, Galaxy S9 / S9 +, S7, S7 Edge, Note 9 vb. cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Adhell v3.1.1 Son Versiyon Apk İndir

Tüm AdHell Eski ve Yeni Dosyaları Bu Linkten Kontrol Edebilirsiniz.

Android Tüm Uygulamalardaki Reklamları Engelleme Rootsuz (Adhell Apk) Detaylı Kurulumu

 • Buradan Samsung Hesabı oluşturunuz. Var ise giriş yapınız.
 • Giriş yaptığınızda eğer geliştirici kaydınız yok ise SEAP Enrollment Form açılacak ve tüm alanları doldurup, şartları SUBMİT yaparak kabul ediniz.
 • Buradan My license keys alanında yer alan get new ones bölümü bulup burdan yeni bir lisans anahtarı oluşturacaksınız.
 • Açılan sayfada Recommended Optional key kutucuklarını işaretleyiniz. Sayfanın aşağısında Add key alias alanına unutmayacağınız bir kaç karakter isim yazınız.
 • “I, as a representative of my company, confirm the app I am about to upload belongs to us. ” yazan kutucuğu işaretleyeniz. Son olarak Get License Key sekmesine tıklayıp çıkan ekranda Accept yapınız.
 • Artık lisans anahtarımız hazır ve açılan sayfada KPE Development yazan bölümün karşısında KLM ile başlayan lisans numaramızı kopyalayıp, cihazımıza kuracağımız uygulamaya ekleyeceğiz. Önemli lisans numarası 1 (bir) aylık olup, süre sonunda tekrar yenilememiz gerekecektir.
İlginizi Çekebilir :  Android Dosya Fotoğraf Uygulama Gizleme Nasıl Yapılır?

AdHell apk uygulamasını cihazınıza yükleyin ve Enter Admin sekmesine tıklayın Lisans Bölümüne samsung hesabı ile oluşturduğumuz KLM ile başlayan lisans anahtarınızı yapıştırın. Android reklam engelleme kurulumu tamamlanmıştır. Güle güle kullanın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Galaxy J7 SM-J700F Android 6.0.1 Orjinal Official Rom Yükleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478