e
sv

Note 9 ve S9 One 2.1 Güncellemesi Alacak Mı?

note 9 güncelleme
avatar

admin

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Note 9 ve S9 One 2.1 Güncellemesi Alacak Mı?

Samsung’un One UI 2.1 güncellemesi Galaxy Note 9 ve S9’u almayabilir. Daha önce, Samsung topluluk moderatörü Galaxy Note 9 ve S9’un One UI 2.1 alabileceğini ima etmişti.

Samsung Members uygulaması aracılığıyla gönderilen bir bildirim ise artık aksini söylüyor. Samsung Members bildirimindeki ifade; şu anda bu telefonlar için One UI 2.1 güncellemeleri için herhangi bir güncelleme planı olmadığını belirtiyor. 

SamMobile tarafında ise; Samsung’un Note 9 için en son ürün yazılımı güncellemesi Mart 2020 güvenlik düzeltme ekini içerir, ancak bu One UI 2.1 güncellemesinin geleceği anlamına gelmediğini belirmekteler.

Amiral gemilerinin yaşı ve Samsung’un güncelleme politikaları göz önüne alındığında, Galaxy Note 9 veya S9’un bir One UI güncellemesi alması pek mümkün görünmüyor. 

One UI 2.1; Samsung’un Android’de benzersiz kendi özelliklerine sahip özel bir tema ve herhangi bir kullanıcının ihtiyaçlarına uyacak çok sayıda yerleşik uygulama içerir. En son sürüm One 2.1, Samsung’un Apple’ın AirDrop’a alternatifi olan Quick Share’i, ekstra kamera özellikleri ve geliştirilmiş bir Gece Modu ile birlikte getirmek için en dikkat çekici güncellemesi olarak görünmektedir.

Galaxy Z Flip ve S20 gibi en yeni amiral gemisi telefonları önceden yüklenmiş One UI 2.1 ile arayüzü ile geldi. Samsung, bölgeye bağlı olarak amiral gemisi telefonları için genellikle iki yıla kadar yazılım güncellemeleri sağlamakta. Galaxy S10 ve Note 10 gibi daha yeni olanlar, bazı bölgelerde One UI 2.1 ile Nisan 2020’de güncellemeyi zaten aldılar. Ve şu anda Note 9 ve S9 için bir One UI 2.1 güncellemesi planlanmamış gibi görünse de, bu gelecekte de değişebilir. Samsung telefonunuzun beklemede olan bir güncellemesi olup olmadığını görmek için, Ayarlar’daki “Yazılım güncellemesi” ni tıklayarak kontrol edebilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir :  Note 9 Android 10 Türkiye Güncellemesi Geldi.
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Note 9 Android 10 Türkiye Güncellemesi Geldi.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478